| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Resistance | 1.8ohm |
|---|---|
| Color | White/ Black/ Silver |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Material | Metal/ Glass |
| Warranty | 1 Year |
| Battery Capacity | 350mAh |
|---|---|
| Puffs | 300-400 |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging | Foam Packaging |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Voltage | 3.7V |
|---|---|
| Capacity | 0.5ml/1ml |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Battery Capacity | 350mAh |
| Puffs | 300-400 |
| Resistance | 1.8ohm |
|---|---|
| Color | White/ Black/ Silver |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Material | Metal/ Glass |
| Warranty | 1 Year |
| Battery Capacity | 280mAh |
|---|---|
| Cartridge Capacity | 0.3/0.5ml |
| Coil | Ceramic Coil |
| Filling | Top |
| Color | Black/Silver/White |
| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Battery Capacity | 400mAh |
|---|---|
| Cartridge Capacity | 0.5ml |
| Coil | Ceramic Coil |
| Filling | Top |
| Color | Black/Silver/White |
| Battery Capacity | 400 MAh |
|---|---|
| Cartridge Capacity | 0.5ml |
| Cartridge Resistance | 2.0-2.2ohm |
| Color | Black,Silver,White |
| Coil | Ceramic Coil |
| Battery Capacity | 400 MAh |
|---|---|
| Cartridge Capacity | 0.5ml |
| Cartridge Resistance | 2.0-2.2ohm |
| Color | Black,Silver,White |
| Package | Tube Package |