| Capacity | 380mAh |
|---|---|
| Voltage Range | 2.7V-3.1V-3.6V |
| Preheat Time | 15s |
| Works For | 510 Thread Carts Or Tank |
| Charge | Bottom Charge |
| Battery Capacity | 900mAh |
|---|---|
| Feature | With Preheat Function(15s) |
| Voltage | Adjustable:2.6V(green),3.2V(yellow),4.0V(red) |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Size | 40mm*40mm*14mm |
| Battery Capacity | 900mAh |
|---|---|
| Voltage | Adjustable:2.6V(green),3.2V(yellow),4.0V(red) |
| Size | 40mm*40mm*14mm |
| Color | Black/Red/Baby Blue/Dark Blue/Rose Gold |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Material | Metal |
|---|---|
| Battery Capacity | 900mAh |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Feature | With Preheat Function(15s) |
| Size | 40mm*40mm*14mm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Battery Capacity | 400mAh |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Feature | With Preheat Function |
| Color | Black/White/Blue/Red |
| BATTERY CAPACITY | 900mAh |
|---|---|
| FEATURE | With Preheat Function(15s) |
| VOLTAGE | Adjustable:2.6V(green),3.2V(yellow),4.0V(red) |
| THREAD | 510 Magnetic Thread |
| SIZE | 40mm*40mm*14mm |
| FEATURE | With Preheat Function |
|---|---|
| VOLTAGE | Adjustable |
| COLOR | Mixed |
| SERVICE | OEM/ODM |
| Packaging Details | Gift box |
| Material | Metal |
|---|---|
| Battery Capacity | 400mAh |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Feature | With Preheat Function |
| Color | Black/White/Blue/Red |
| Feature | With Preheat Function |
|---|---|
| Voltage | Adjustable |
| Color | Mixed |
| Service | OEM/ODM |
| Packaging Details | Gift box |
| Material | Metal |
|---|---|
| Battery Capacity | 900mAh |
| Thread | 510 Magnetic Thread |
| Feature | With Preheat Function(15s) |
| Size | 40mm*40mm*14mm |