| CAPACITY | 1ml |
|---|---|
| TYPE | Luer Lock/Luer Head |
| FEATURE | With Measurement |
| MATERIAL | Glass |
| COLOR | Transparent |
| Color | Clear |
|---|---|
| Usage | Wax/oil |
| Capacity | 1ml |
| Certification | CE, Rohs |
| Model | Glass Syinge |
| Capacity | 1ml |
|---|---|
| Type | Luer Lock/Luer Head |
| Feature | With Measurement |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| CAPACITY | 1ml |
|---|---|
| TYPE | Luer Lock/Luer Head |
| FEATURE | With Measurement |
| MATERIAL | Glass |
| COLOR | Transparent |
| Capacity | 1ml |
|---|---|
| Type | Luer Lock/Luer Head |
| Feature | With Measurement |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| Capacity | 1ml |
|---|---|
| Type | Luer Lock/Luer Head |
| Feature | With Measurement |
| Material | Glass |
| Color | Transparent |
| Color | Clear |
|---|---|
| Usage | Wax/oil |
| Capacity | 1ml |
| Name | CBD Oil Luer Lock Glass Syringe 1ml |
| Feature | Luer Lock/luer Head |
| Feature | Luer Head Luer Lock |
|---|---|
| Color | Clear |
| Usage | Wax/oil |
| Packaging Details | 100PCS/BOX |
| Delivery Time | 1-2days for samples 3-7days for bulk order 8-12days for OEM |
| Material | Glass |
|---|---|
| Capacity | 1ml/customize |
| Feature | Luer Lock/luer Head |
| Name | Glass Syinge |
| Certification | CE, Rohs |
| Capacity | 0.5ml/1ml |
|---|---|
| Material | Metal |
| Color | Gold |
| Fit For | 510 Thread Vaporizer Cartridges |
| Packaging Details | Box packing |