| Capacity | 0.5ml |
|---|---|
| Material | Metal |
| Color | Gold |
| Fit For | 510 Thread Vaporizer Cartridges |
| Packaging Details | Box Packing |
| CAPACITY | 1ml |
|---|---|
| TYPE | Luer Lock/Luer Head |
| FEATURE | With Measurement |
| MATERIAL | Glass |
| COLOR | Transparent |
| Capacity | 0.5ml/1.0ml |
|---|---|
| Metal | Metal |
| Color | Gold |
| Fit For | 510 Thread Vaporizer Cartridges |
| Packaging Details | Box Packing |
| Capacity | 0.5ml |
|---|---|
| Metal | Metal |
| Color | Gold |
| Fit For | 510 Thread Vaporizer Cartridges |
| Packaging Details | Box Packing |