| Name | Vmod Refill |
|---|---|
| Battery | 1000mAh |
| Coil | Ceramic Coil |
| Tank Capacity | 5ml |
| Dimension | 56.5*39*33cm |
| Name | Vmod ALLOV |
|---|---|
| Battery | 800mAh |
| Coil | 1.3ohm Mesh Coil |
| Tank Capacity | 2ml |
| Dimension | 25*19*116mm |
| Capacity | 0.5ml/1ml |
|---|---|
| Material | Metal/ Glass |
| Puffs | 300-400 |
| Color | White/ Black |
| Resistance | 1.8ohm |
| Resistance | 1.2ohm (custom Available) |
|---|---|
| Fit For | Thick Oil |
| Puffs | 300-400 |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Charging | Rechargeable |
| Puff Count | 250-300 Puffs |
|---|---|
| Fit For | Thick Oil |
| Charging | Micro-USB Charging Port |
| Pod Capacity | 1ml |
| Resistance | 2.0 Ohm |
| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |
| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Name | KAWAW NOVO |
|---|---|
| Battery | 380mAh |
| Coil | Ceramic Coil |
| Tank Capacity | 2ml |
| Dimension | 12.2*24.1*102.2mm |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
|---|---|
| Place of Origin | Shenzhen,china |
| Brand Name | KOMODO |
| Model Number | KAWAW |
| Item | Empty Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Name | Komodo Awak 15 |
| Heating Core | Ceramic Heating Element |
| Battery | 300 MAh |
| Voltage | 3.7V |