| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |
| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |
| Item | Empty Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Name | Komodo Awak 15 |
| Heating Core | Ceramic Heating Element |
| Battery | 300 MAh |
| Voltage | 3.7V |
| Item | Empty Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Name | Komodo Awak 15 |
| Heating Core | Ceramic Heating Element |
| Battery | 300 MAh |
| Voltage | 3.7V |
| Puffs | 300-500 |
|---|---|
| Charging | Bottom Type-C USB Charging |
| Cartridge Resistance | 2.0-2.2ohm |
| Warranty | 1 Year |
| Model | Disposable Vape Pen |
| Packaging Details | individual box packaging |
|---|---|
| Payment Terms | bank transfer, T/T, Western Union |
| Place of Origin | Shenzhen,china |
| Brand Name | Komodo |
| Model Number | Awak 15 |
| Resistance | 1.8ohm |
|---|---|
| Color | White/ Black/ Silver |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Material | Metal/ Glass |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging | Foam Packaging |
|---|---|
| Battery Capacity | 280mAh |
| Material | Metal/ Glass |
| Voltage | 3.7V |
| Warranty | 1 Year |
| Resistance | 1.8ohm |
|---|---|
| Color | White/ Black/ Silver |
| Product Name | Empty Disposable Vape Pen |
| Material | Metal/ Glass |
| Warranty | 1 Year |
| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |