| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |
| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Item | Disposable Vape Pen |
|---|---|
| Pod Capacity | 3ml |
| Battery Capacity | 500mAh |
| Fit For | Thick Oil |
| Resistance | 1.4ohm |
| BATTERY CAPACITY | 400mAh |
|---|---|
| CARTRIDGE CAPACITY | 0.5ml |
| COIL | Ceramic Coil |
| FILLING | Top |
| COLOR | Black/Silver/White |
| Heating Core | Ceramic Heating Element |
|---|---|
| Resistance | 1.7ohm |
| Voltage | 3.7V |
| Cartridge Capacity | 1ml |
| Package Contents | 1 Empty Disposable Vape Pen |
| Name | KAWAW NOVO |
|---|---|
| Battery | 380mAh |
| Coil | Ceramic Coil |
| Tank Capacity | 2ml |
| Dimension | 12.2*24.1*102.2mm |
| Name | KAWAW NOVO |
|---|---|
| Battery | 380mAh |
| Coil | Ceramic Coil |
| Tank Capacity | 2ml |
| Dimension | 12.2*24.1*102.2mm |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
|---|---|
| Place of Origin | Shenzhen,china |
| Brand Name | KOMODO |
| Model Number | KAWAW |