| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | T-shape Ceramic Coil |
| Resistance | 1.2ohm |
| Oil Hole | 6*1.2mm |
| Airflow | Top&Adjustable |
| Features | Removable Central Post |
|---|---|
| Coil | Vertical Ceramic Coil |
| Weight | 20g |
| Oil Hole | 4*1.0/1.5mm |
| Resistance | 1.2ohm Sub Ohm Dual Ohm |
| Features | Removable Central Post |
|---|---|
| Coil | Vertical Ceramic Coil |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
| Oil Hole | 4*1.0/1.5mm |
| Resistance | 1.2ohm |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | T-shape Ceramic Coil |
| Resistance | 1.2ohm |
| Oil Hole | 6*1.2mm |
| Airflow | Top&Adjustable |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | 1.2ohm T-shape Ceramic Coil |
| Oil Hole | 6*1.2mm |
| Airflow | Top&Adjustable |
| Filling | Top |
| Features | Bottom Oil Intake |
|---|---|
| Coil | Vertical Ceramic T-shape Coil |
| Capacity | 0.5ml |
| Oil Hole | 6*1.2/1.5mm |
| Resistance | 1.2ohm |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | T-shape Ceramic Coil |
| Resistance | 1.2ohm |
| Oil Hole | 6*1.2mm |
| Airflow | Top&Adjustable |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | Ceramic Coil |
| Resistance | 1.2ohm |
| Oil Hole | 4*2.0ohm |
| Drip | Black/White Ceramic, Clear Plastic |
| Coil | Ceramic Coil |
|---|---|
| Capacity | 0.5/1.0ml |
| Resistance | 1.2ohm |
| Oil Hole | 4*1.5mm |
| Packaging Details | (1).Individual plastic tube (2).100pcs in foam tray |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Oil Hole | 2*1.8/2.3mm |
| Resistance | 1.6ohm |
| Filling&Airflow | Top |
| Name | THC Oil Cartridge |