| Capacity | 0.5ml, 1ml |
|---|---|
| Material | Pyrex Glass+ Stainless Steel |
| Color | Gun |
| Coil | Ceramic Coil |
| Oil Hole | 2*1.8/2.3mm |
| Capacity | 0.5ml, 1ml |
|---|---|
| Material | Pyrex Glass+ Stainless Steel |
| Color | Sliver/Gun |
| Coil | Ceramic Coil |
| Hole Size | 4*1.0/1.5mm |
| COIL | Wick/Ceramic Coil |
|---|---|
| CAPACITY | 0.5/1.0ml |
| FILLING | Top |
| MATERIAL | Pyrex Glass+Stainless Steel |
| THREAD | 510 |
| Capacity | 0.5/1.0ml |
|---|---|
| Coil | Wick/Ceramic Coil |
| Oil Hole | Wick:2*1.8mm,Ceramic:4*1.5mm |
| Resistance | Wick:1.6ohm,Ceramic:1.2ohm |
| Filling | Top |
| Coil | 1.2ohm T-shape Ceramic Coil |
|---|---|
| Capacity | 0.5/1.0ml |
| Filling | Top |
| Airflow | Bottom |
| Thread | 510 |
| COIL | 1.2ohm T-shape Ceramic Coil |
|---|---|
| CAPACITY | 0.5/1.0ml |
| FILLING | Top |
| AIRFLOW | Bottom |
| THREAD | 510 |
| Features | Removable Central Post |
|---|---|
| Weight | 20g |
| Resistance | 1.2ohm Sub Ohm Dual Ohm |
| Airflow | Adjustable Top Airflow |
| Color | Silver , Gold ,custom |
| Features | Removable Central Post |
|---|---|
| Weight | 20g |
| Resistance | 1.2ohm Sub Ohm Dual Ohm |
| Airflow | Adjustable Top Airflow |
| Color | Silver , Gold ,custom |
| Coil | 1.2ohm T-shape Ceramic Coil |
|---|---|
| Thread | 510 Thread |
| Capacity | 0.5ml/1.0ml |
| Filling | Top |
| Airflow | Bottom |
| Coil | 1.2ohm T-shape Ceramic Coil |
|---|---|
| Thread | 510 Thread |
| Capacity | 0.5ml/1.0ml |
| Filling | Top |
| Airflow | Bottom |