| Item | Disposable Vape 3200 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 3200puffs |
| Coil | Mesh Coil 1.2Ω |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 2000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 2000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 8000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Komodo Vmod 10000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 15 Flavors |
| Battery Capacity | 500mAh Rechargeable |
| Pod Capacity | 20ml |
| Puffs | 10000puffs |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |
| Item | Disposable Vape 5000 Puffs |
|---|---|
| Flavos | 10 Flavors Or OEM |
| Puffs | 5000puffs |
| Coil | Mesh Coil |
| Nicotine | 0/2/3/5% |